Wirtualne numery do odbierania SMS

Lista tymczasowych numerów online. Dostępne 92 numery. Zaktualizowane 10:43 01.03.2024

Darmowe numery do odbierania SMS

Odbieranie SMS na wirtualne numery telefonów chroni cię przed spamem i oszustwami podczas rejestracji, aktywacji, weryfikacji lub odblokowywania kont na stronach internetowych lub w mediach społecznościowych.

Chcesz swój własny numer? Udostępnij tę stronę znajomym i napisz do nas!

Lista usług, dla których numery są odpowiednie:

1cupis.ru
1xBet
1xbet.com
1xBet.ru
1xbetcom
1xstavka
Abubot
Accuindex
ACTION-MCFR
AIRBNB
AKBARS
ALCSMS
AliExpress
ALIPAY
AliSMS
Amazon
Ankama
Anster
antma
Apple
Apteka.RU
AptekaAprel

To tymczasowe numery telefonów lub tzw. fałszywe numery do odbierania sms. Są dostępne tylko przez krótki okres, a następnie są zamykane. Niektóre numery telefonów wirtualnych są aktywne przez kilka miesięcy, inne tylko przez kilka dni.

Lista darmowych zweryfikowanych numerów:

Anonimowe dostępne numery telefonów
PaństwoTelefonStatusSMS
Ukraine6866457550
Morocco7116701030
Denmark501537620
France6310387590
Britain74044538350
Kazakhstan4704570360
Russia92576865400
Russia93127057160
Lithuania6454674515
Estonia5606620811
Latvia2715034897
Poland669719770663
Colombia920130819819
Finland469456707807
Netherlands685289634881
1

Co to jest liczba wirtualna

W rzeczywistości jest to zwykły numer, którego karty SIM nie ma w telefonie, ale w specjalnych urządzeniach (banki SIM, poniżej na zdjęciu). Współdziałają z oprogramowaniem po stronie usługi w celu odbierania wiadomości SMS i podają numer lub kod na koncie osobistym. Nie musisz się już niczym przejmować. Numer jest wydawany natychmiast, po czym można go od razu wprowadzić podczas rejestracji, a następnie poczekać, aż kod przyjdzie do niego i wprowadzić go. OpenVox Simbank-320

Główne funkcje takich banków SIM: SMS na e-mail, automatyczna zmiana IMEI, blokowanie połączeń przychodzących, blokowanie połączeń wychodzących, masowe SMS7, przetwarzanie żądań USSD, wysyłanie SMS-ów, odbieranie SMS-ów

Numer wirtualny nadaje się do rejestracjiw witrynach, w których musisz odebrać połączenie lub wprowadzić kod z kodem weryfikacyjnym. Nie jest powiązany z użytkownikiem, więc jego użycie jest całkowicie anonimowe. Należy rozumieć, że powiadomienie SMS będzie działać tylko dla witryny, dla której zostało zakupione. Jeden bank SIM może współpracować z kilkoma bramkami GSM. Pomiędzy bankiem SIM a bramką GSM potrzebny jest kanał internetowy o szybkości transmisji danych co najmniej 4 Mb/s i minimalnym opóźnieniu nie większym niż 400 ms. Serwery proxy nie są wymagane.

1.1

Gdzie i do czego można wykorzystać wirtualne numery telefonów?

Używając takich tymczasowych numerów do odbierania SMS-ów, zarejestruj się w sieciach społecznościowych(VK, ОК, Facebook, Instagram),potwierdź posłańców(Telegram, WhatsApp, Viber, WeChat)i e-maile(Яндекс, Mail.ru, Gmail, Yahoo),a także wykorzystywane w innych witrynach i usługach internetowych: tablice ogłoszeń OLX, Avito, Yula, AUTO.RU, Twitter, SEOsprint, Steam, Uber, Gett, Microsoft, Tinder, Ozon, eBay. Ponadto „fałszywe” numery telefonów mogą być wykorzystywane do odbierania jednorazowych osobistych wiadomości online w celu zachowania anonimowości i nie kupowania karty SIM naraz.Social Media Logo SMS Send

Usługi numerów wirtualnych umożliwiają odbieranie wiadomości SMS na Twoje numery, co jest bardzo przydatne w przypadkach, gdy:

Usługa umożliwia odbieranie wiadomości SMS bez użycia telefonu komórkowego i bez rejestracji. Skopiuj nadany numer, wklej go w wymagane pole w oknie weryfikacji i wyślij kod SMS.

1.2

Jak korzystać z numeru wirtualnego?

Różnica między zwykłym numerem telefonu a wirtualnym polega na tym, że w pierwszym przypadku wiadomości są wysyłane na Twój osobisty telefon komórkowy, aw drugim przypadku zobaczysz SMS-a w interfejsie internetowym konkretnej usługi, z której korzystasz.

W rzeczywistości, jeśli jest to bezpłatna usługa, pojawi się tylko lista numerów, wybierz dowolny numer i skopiuj go. Wklej już na stronie, gdzie jest to wymagane.Copy number and send to service

Jeśli usługa jest płatna, nadal musisz wybrać kategorię, w której numer będzie używany, abyś mógł wybrać unikalny, który nie był wcześniej używany. Wpłynie to również na koszt pokoju. Na przykład numery pod Telegramem kosztują od 45 rubli, a pod OLX lub Avito - od 13 rubli. Pokoje dla innych kategorii - od 10 rubli.

1.3

Jak odbierać SMS-y na numer tymczasowy?

  1. Wybierz numer telefonu z powyższej listy.
  2. Wyślij SMS na ten bezpłatny numer. Zwykle SMS-y docierają natychmiast, ale w zależności od operatora sieci komórkowej mogą być opóźnione nawet o 10 minut.
  3. Kliknij „Aktualizuj dane” i poczekaj na odebranie wiadomości SMS.
2

Instrukcja wideo do pracy

3

Jak dowiedzieć się, do którego operatora należy numer?

Możesz dowiedzieć się, do którego operatora należy Twój numer telefonu, kontaktując się z usługodawcą lub korzystając z naszej usługi - Weryfikacja dowolnego numeru telefonu. W tym celu należy wpisać numer w odpowiednim polu i kliknąć przycisk „Definiuj operatora”. Następnie usługa poda informacje o operatorze i regionie, do którego należy ten numer.

Okresowo zdarzają się sytuacje, w których SMS po prostu nie może dotrzeć do adresata. W tym przypadku usługa online nie ma z tym absolutnie nic wspólnego, jest to konflikt po stronie operatora komórkowego lub konkretnego nadawcy. Wszystko rozwiązuje się po prostu - przy użyciu nowego jednorazowego numeru, najlepiej należącego do innego kraju.

4

Obsługa numerów wirtualnych do odbierania SMS-ów online

to niezawodny generator numerów telefonów z usługą SMS, za pomocą którego użytkownicy z setek różnych krajów mogą używać numerów telefonów do celów weryfikacji. Korzystanie z usługi eliminuje szereg problemów związanych z anonimowością w sieci. Wiarygodność dostawcy wirtualnych kart SIM pozwala nie martwić się o bezpieczeństwo swojego konta przez długi czas. Usługa nie zależy od pracy osoby, więc usługa jest zawsze dostępna. Konta można aktywować przez całą dobę.

5

Zakazane SMS-y

Każdy numer telefonu odbiera wiadomości SMS z dowolnych witryn, nawet systemów płatności i innych usług związanych z transakcjami finansowymi. Wszystkie karty SIM online mają automatyczny filtr blokujący wiadomości spamowe. Obiecujemy szybką dostawę SMS-ów i pełną poufność. Z usługi korzystają ludzie z całego świata.

6

Ile kosztują numery wirtualne na sms?

Wszystkie numery telefonów są bezpłatne. Nie pobieramy opłat za używanie naszych fałszywych numerów. Każdy ma dostęp do otrzymanych wiadomości SMS. Możesz wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości weryfikacyjnych na nasze jednorazowe numery, aby aktywować swoje konta. Płatne numery wirtualne na SMS z okresem ważności 10-20 minut, wynajem stałego numeru wirtualnego od 5 USD miesięcznie, wynajem numeru na długi okres od 1 USD dziennie. Mają osobne zalety:

Wybierz witrynę (usługę),aby się zarejestrować

Lista płatnych numerów wirtualnych
ServiceCostQuantity
Telegram0.05$165
WhatsApp0.35$2540
Facebook0.20$950
Shoppe0.19$163
WeChat0.15$614
Vkontakte0.14$864
Instagram0.14$1350
Netflix0.10$6841
FAQ
?
Czy są jakieś limity odbierania wiadomości na numery bezpłatne?

Nie, wszystkie wirtualne numery mogą odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości, a użytkownik może w każdej chwili zmienić jeden numer telefonu na inny, jeśli nagle przestał otrzymywać SMS-y, stał się nieaktywny lub gdy odbieranie SMS-ów jest niemożliwe.

?
Wiadomości nie są odbierane na podany telefon.

Jest kilka powodów. Po pierwsze, może to być banalna niezgodność, przez którą określony operator i zasób, na którym próbujesz się zarejestrować lub poprosić o wiadomość zwrotną, nie może dotrzeć do określonego adresu. Po drugie, ta strona może znajdować się na naszej czarnej liście.

?
Mówią, że numer jest już w użyciu. Czemu?

Faktem jest, że z ogólnodostępnych telefonów korzystają setki osób (można nawet zobaczyć licznik odebranych SMS-ów dla każdego z nich, często idą w tysiące).

Polityka prywatności i ciasteczka

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.